Ładowanie...

Filia w Darłowie

Poszerzamy nasz zasięg
Strona główna / Filia Darłowo

Filia Kancelarii Szymon Matusiak w Darłowie

Mamy przyjemność poinformować, iż począwszy od grudnia 2015 r. rozpoczęła działanie Filia Kancelarii w Darłowie. Tym samym oficjalnie potwierdzamy wykonywaną w praktyce od dawna obsługę obszaru jurysdykcji Sądu Okręgowego w Koszalinie, należącego do Apelacji Szczecińskiej, a zarazem podkreślamy rozszerzenie profilu działalności Kancelarii o specjalistyczną obsługę branży rolniczej, rybackiej oraz wypoczynkowej.
Stanowi to również pierwszy etap zaplanowanego na najbliższe lata rozwoju oferty usług prawnych dla mieszkańców regionów nadmorskich zarówno w województwie zachodniopomorskim, jak i pomorskim, powiązanego z otwieraniem kolejnych Filii celem ułatwienia bezpośredniego kontaktu naszych Klientów z członkami Zespołu Kancelarii.
Filia Kancelarii w Darłowie w pierwszych miesiącach działalności będzie pełnić dyżur adwokacki we wtorki na drugim piętrze byłego budynku Urzędu Gminy (ul. Ojca Damiana Tynieckiego 2) - bardzo prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umówienie się na wizytę, oczywiście wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, zapewniamy możliwość umówienia spotkania w innym, dogodnym dla Państwa dniu tygodnia. Z czasem – dostosowując się do Państwa potrzeb – chętnie zwiększymy wymiar pracy Filii w Darłowie.
Zobacz mapę
Schowaj mapę